Follow us Youtube
Follow us LinkedIn
Uygulama Danışmanlığı

Kurumsal İçerik Yönetimi konusunun içerdiği başlıklardan doküman/evrak yönetimi, arşiv yönetimi, bilgi ve veri yönetimi, iş akışları/süreç yönetimi, elektronik form yönetimi ve e-imza/mobil imza uygulamalarını içeren Doxoft Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi yazılımı, bu konulardaki en ideal, kapsamlı ve kolay kullanımlı çözüm olmayı hedeflemiş, hizmetlerini de bu doğrultuda şekillendirmiştir.

Ürün spesifikasyonları ve son kullanıcılara dahi sunulan kolay yönetim, tasarım ve uyarlama imkanları ile Doxoft, ürünü edinen müşterilerin üretici firmaya bağımlı kalmadan, gerek doküman tiplerini, gerekse kurum/kuruluş iş akışlarını tasarlayabilmesini hedeflemektedir. Parametrik işlemlerle tasarlanan iş süreçleri, doküman tipi özel alanları ve yönetim komponentleri bu hedefin gerçekçiliğini gözler önüne seren birkaç maddedir.

Uyarlama konusunda Doxoft proje ekibine ve danışmanlık sağlayacak ürün mühendisine düşen görev, ürün yönetim eğitimi sonrasında projede başlanılması hedeflenen süreçler ve kapsamın danışmanlık hizmeti altında oluşturulmasıdır. Danışmanlık olarak alınabilecek hizmetlerden bazıları; iş süreçlerinin sistemde tasarlanması, elektronik form tasarımı, kurum/kuruluş doküman tiplerinin tanımlanması ve elektronik arşivin yaratılması vb. başlıklardır.

Ürün eğitimini alan kullanıcılar, hayata geçen ve projenin başlangıcı olan, danışmanlık hizmetleri ile yaratılan iş süreçlerini teslim aldıktan sonra, çok yüksek oranlarda artık kendi süreçlerini tasarlayabilir hale geleceklerdir. İhtiyaç olması halinde yukarıda deyinilen konuların tümü de Doxoft tarafından hazırlanabilmektedir. Günün sonunda Doxoft sahip olma maliyetlerinin düşüklüğünün yanında, uyarlama ve proje kapsamı genişletme çalışmalarında da minimum işletim ve kapsam genişletme maliyetleri ile katma değer sağlayan bir ürün konumuna gelecektir

Adres :
Kavacık Mah. Elbistan Sk. Sas Plaza No:10 Kat:5 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :
Faks :
+90 (216) 680 20 00
+90 (216) 680 22 33
Email :
Sosyal
Medya :
Copyright 2015 Doxoft
Developed by Fİkİr Kahvesİ