Follow us Youtube
Follow us LinkedIn
Doxoft Uygulama Alanları

Doküman/Evrak Yönetimi: Doxoft her türlü kaynak tarafından üretilmiş ve farklı kanallarca ele ulaşan dokümanların arşivlenip yönetilebildiği tamamen web temelli bir üründür. Kamu ve resmi kurumlarda süregelen evrak yönetimi, evrak takibi süreçleri de Doxoft’un bir diğer uygulama alanıdır. Sınırsız tanımlanabilen doküman tipleri ve süreçler Doxoft’un konudaki tecrübesi ile birleşerek başarılı projelere imza atmaktadır.

Arşiv Yönetimi: Sistemde yönetilen dokümanların etkin bir arşivleme mantığıyla saklanması Doxoft’un üstün arşiv yönetimi özelliğidir. Dokümanlara kolay erişim sağlayan gelişmiş arşiv yapısı, hayatı kurum ve kuruluşlar için kolaylaştırmakta, arşivleme zaman maliyetlerini aşağılara çekmektedir.

Bilgi ve Veri Yönetimi: Sadece oluşturulan elektronik dokümanlar ya da sahip olunan kağıt dokümanların değil, bilgi ve verilerin de elektronik formlar aracılığıyla somutlaştırılarak kullanılması, detaylı entegrasyon imkanlarıyla veri paylaşımı gibi noktalar sağlanmaktadır.

İş Akışları/Süreç Yönetimi: Kurum ya da kuruluşların doküman ve elektronik form temelli tüm süreçleri Doxoft’un yazılım ve kod bilgisi gerektirmeyen üstün iş süreci tasarımı kabiliyeti ile modellenebilmektedir. Web browser aracılığı ile takip edilen işler için zaman kriterli koşulların tanımlanabilmesi gibi detaylı bir fonksiyonalite sunulmaktadır.

Elektronik Form Akışı: Doxoft yalnızca dokümanlardaki bilgilerin değil, elektronik formlarla da yönetimin sağlanabildiği, iş süreçlerinde dokümanlar gibi elektronik formların da bulunabildiği bir uygulamadır. Doxoft ile tasarlanabilen elektronik formlar sayesinde doküman ve belgelerin yanında, gerektiğinde farklı veritabanı entegrasyonlarıyla bilgi ve verilerin yönetimi de mümkün kılınmaktadır.

E-İmza/Mobil İmza: Doxoft uygulamasındaki dokümanlar, iş süreçlerindeki onay basamağında EGA işbirliği sayesinde e-imza ya da mobil imza kullanılarak onaylanabilmektedir. Bu konuda yerli uygulamalar arasında pazarda öncü nitelikte bulunan Doxoft, "Mobil İmza"yı da lanse ederek ulusal pazarda bir ilki gerçekleştirmiş ve sunduğu entegre çözüm yelpazesini farklı bir noktadan genişletmiştir. Onay mekanizması içeren iş akışlarında, kullanıcılar artık “Onay” görevini ofislerinden uzakta, cep telefonları aracılığı ile de gerçekleştirebilmektedir.

Adres :
Kavacık Mah. Elbistan Sk. Sas Plaza No:10 Kat:5 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :
Faks :
+90 (216) 680 20 00
+90 (216) 680 22 33
Email :
Sosyal
Medya :
Copyright 2015 Doxoft
Developed by Fİkİr Kahvesİ