Follow us Youtube
Follow us LinkedIn
Doxoft Hakkında
CDT A.Ş. (Doxoft Technologies) bilgi teknolojileri geliştirmek ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında başarılı projelere imza atmak üzere kurulumuş bir teknoloji şirketidir.
 
Tecrübeli kadrosu ve yıllar boyunca oluşturduğu bilgi birikimi sayesinde geliştirdiği Doxoft ürün ailesi ile, hem küçük ve orta ölçekli işletmelerin, hem de kurumsal yapıya sahip organizasyonların, "Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi" konusundaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.
 
Her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşarak yaygınlaşan Doxoft ürün ailesi, altyapısı, fonksiyonları ve esnek mimarisi ile yurtdışından da oldukça fazla ilgi görmektedir.
 
Doxoft Technologies, ülkemiz ve uluslararası pazar için  teknoloji geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir.
 
DOXOFT İTALYA, dünya standartlarında bir teknoloji ve fonksiyonel kapsam paralelinde geliştirilmiş bir "Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi" çözümü sunan CDT A.Ş.'nin başarılı projelerine yurt dışından da yenilerini eklemek için Milano’da bulunan İtalya ofisini faaliyetlerine başlatmıştır. İtalya ofisinin açılmasıyla birlikte Doxoft Avrupa’ya açılma ve talebi karşılama hedefini gerçekleştiren ilk ve tek Türk “Bilgi, Belge ve Süreç Yönetimi” üreticisi olmuştur.
Adres :
Kavacık Mah. Elbistan Sk. Sas Plaza No:10 Kat:5 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL
Telefon :
Faks :
+90 (216) 680 20 00
+90 (216) 680 22 33
Email :
Sosyal
Medya :
Copyright 2015 Doxoft
Developed by Fİkİr Kahvesİ